Aktualności

Artykuły

 • Nowa wersja serwisu


  Prezentujemy nową wersję strony Sądu Rejonowego w Łowiczu.


  Oddajemy do Państwa dyspozycji nową wersję naszej strony internetowej www.lowicz.sr.gov.pl. Mamy nadzieję, iż nowa szata graficzna, mapa strony oraz rozwiązania nawigacyjne umożliwią Państwu dotarcie do wszystkich potrzebnych informacji.

  Jednocześnie informujemy, że stara wersja serwisu jest dostępna pod adresem www.oldbip.lowicz.sr.gov.pl .

  Czytajwięcejo:
 • Ostrzeżenie – fałszywy komornik!

  Za Ministerstwem Sprawiedliwości  Sąd Rejonowy w Łowiczu ostrzega, że ujawniona została praktyka polegająca na rozsyłaniu przez osobę podającą się za Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lublinie Romana Kaczorowskiego wiadomości mailowych, informujących o wszczęciu egzekucji z nieruchomości, z powołaniem się na tytuł wykonawczy w postaci orzeczenia Sądu Okręgowego w Szczecinie i zawierających link do rzekomego orzeczenia. Kliknięcie w powyższy link powoduje instalację złośliwego oprogramowania. Oprogramowanie to, po próbie jego pobrania bądź uruchomienia może wyrządzić nieodwracalne skutki w systemach informatycznych, w tym utratę bądź kradzież danych. W związku z powyższym należy zachować szczególną ostrożność w zakresie pobierania bądź uruchamiania plików pochodzących ze źródeł niewiadomego pochodzenia.

  Dodatkowo wskazujemy, że komornicy sądowi, na podstawie art. 805 § 1 kodeksu postępowania cywilnego, zobowiązani są do przesłania zawiadomienia o wszczęciu egzekucji w formie pisemnej i nie jest dopuszczalne kierowanie takich zawiadomień drogą mailową.

  Więcej na stronie Ministerstwa  Sprawiedliwości w  wiadomości  Ostrzeżenie – fałszywy komornik!

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności